Drzwi zewnętrzne WIKĘD

W naszej ofercie drzwi zewnętrznych posiadamy niezwykle bogatą paletę wzorów oraz kolorów RAL, a także oklein drewnopodobnych. Różnorodny asortyment z pewnością pozwoli nawet najbardziej wymagającemu Klientowi dokonać najlepszego wyboru. Istnieje również możliwość doboru różnych kolorów części zewnętrznej i wewnętrznej drzwi, tak by drzwi zewnętrzne były perfekcyjnie dopasowane zarówno do elewacji jak i wnętrza domu.

Drzwi zewnętrzne Łódź z montażem

Solidne drzwi zewnętrzne dostępne są w połączeniu z nowoczesnymi systemami zabezpieczeń, takimi jak: otwieranie za pomocą czytnika linii papilarnych, kodu cyfrowego, czytnika zbliżeniowego oraz z cyfrowy wizjer z ekranem lcd 3,2". Oferujemy nie tylko sprzedaż, ale drzwi zewnętrzne dostępne są z montażem i opieką serwisową.

Zapraszamy do zapoznania się z nasza szczegółową ofertą.

 

DRZWI NORMAL

Drzwi wejściowe , wewnątrzklatkowe , jest to ekonomiczne rozwiązanie dla budownictwa wielomieszkaniowego , w standardzie 3 bolce antywyważeniowe , 2 zamki trójryglowe , ościeżnica laminowana z uszczelką , 3 zawiasy , próg aluminiowy z uszczelką , skrzydło o grubości 54mm z uszczelką wypełnione spienionym polistyrenem , klamka, system jednego klucza.

DRZWI PREMIUM

Drzwi wejściowe zewnętrzne , w standardzie 3 bolce antywyważeniowe , 3 zamki czteroryglowe , ościeżnica laminowana z uszczelką , 3 zawiasy , próg aluminiowy z uszczelką , skrzydło grubości 54mm wypełnione pianką poliuretanową , system jednego klucza.

Izolacyjność termiczna Ud=1,2
Izolacyjność akustyczna 31dB

DRZWI PREMIUM z TERMO

Drzwi wejściowe zewnętrzne z ościeżnicą termo , w standardzie 3 bolce antywyważeniowe , 3 zamki czteroryglowe , ciepła ościeżnica termo z uszczelką , 3 zawiasy 3D , próg aluminiowy lub PCV z uszczelką skrzydło o grubości 54mm z uszczelką , wypełnione pianką poliuretanową , klamka i system jednego klucza.

DRZWI OPTIMUM

Drzwi wejściowe zewnętrzne, w standardzie 3 bolce antywyważeniowe,zasuwnica z hako-bolcami ryglowana w 4 miejscach, ościeżnica "12" laminowana z uszczelką, 3 zawiasy 3D z nakładkami, próg aluminiowy, skrzydło o grubości 76mm z uszczelką wypełnione pianką poliuretanową, klamka, system jednego klucza.

DRZWI OPTIMUM z TERMO

DRZWI TERMO PRESTIGE

Drzwi wejściowe zewnętrzne, w standardzie 6 bolców antywyważeniowych, wieloryglowa zasuwnica, ościeżnica ciepła TERMO PRESTIGE z 2 uszczelkami, 3 zawiasy 3D z nakładkami, próg pcv/alu z przegroda termiczną, skrzydło o grubości 86mm z uszczelką wypełnione pianką poliuretanową, windstoper, uszczelka samoopadająca, klamka.

ZADZWOŃ!

Przyjedziemy na bezpłatny pomiar!